У вівторок 25 червня відвідала м. Миколаїв та провела особистий прийом громадян.

Чер 25, 2013 | Категорія: Округ

Завдяки особистій зустрічі мала змогу виокремити основні проблеми Миколаївщини та пересічних жителів району. Було приємно почути захоплення людей щільним графіком прийомів, адже протягом трьох місяців це уже 2 зустріч із громадою яка довірила мені надважливу місію представляти їх інтереси у Верховній раді України. Люди привикли бачити своїх обранців лише перед черговими виборами. Вважаю що це й стереотип є неправильним і маю на меті поламати його. Народний обранець повинен чітко усвідомлювати що він залежний від громада а не громада підвладна йому.

Однією із проблем міста, що прозвучала це відсутність розвинутої інфраструктури, а саме курсування маршрутних таксі через місто та безпосередньо по місту.
Було порушено питання стосовно процедури отримання статусу учасника бойових дій та дітей війни. Вважаю, що люди котрі жертвували своїм життям та здоровям повинні мати гарантії з боку держави та їх подвиг повинен бути матеріально оціненим.

Миколаїв 25.06 1

Зіткнулась із проблемою свавілля органів державної влади та державних структур, які безпідставно приймають неправомірні рішення та відмовляють людям у здійсненні їх конституційних прав. До мене звернулась мешканка м. Миколаїв, яка не може прописати уже більш ніж півроку дитину за місцем своєї прописки у паспорті. Питання взято на мій особистий контроль та буде прикладено максимум зусиль для встановлення справедливості та допомоги громадянці у вирішенні даного питання.

Миколаїв 25.06 3

Жителі поскаржились на стан озеленення міста та вирубку каштанів. Вирішено разом із ініціативною групою мешканців здійснити посадку зелених насаджень у місті. Для м. Миколаїв це необхідна акція, адже здоров`я жителів напряму залежить від якості озелененя міста. Дерева – це легені нашої планети і кому як не нам дбати про чистоту повітря у середовищі в я кому ми проживаємо.
Мною також була ініційована зустріч із депутатами міської ради м. Миколаєва стосовно питання реалій та перспектив розвитку міста. Зроблено акцент на спільній роботі, відкидаючи політичні та особистісні упередження, спрямованій на покращення бробуту населення Миколаєва.

На сьогднішній день , коли місто функціонує без мера, питання прикладення максимальних зусиль для повноцінного функціонування міста є надзвичайно актуальним. На сьогоднішній день ми усі чекаємо закінчення слідчих дій. Особисто знаю Хімчака І.В. із хорошої сторони, як людину та службовця-господарника, що багато зробила для свого міста.
Щиро Вірю що і надалі будемо продовжувати тісний звязок із громадою та разом робитимемо життя кращим.

Миколаїв 25.06. 2

Теги: , , , ,