Постанова Верховної Ради України “Про відзначення 60-річчя міста Новий Розділ Львівської області”

Кві 5, 2013 | Категорія: Постанова

Проект вноситься народним
депутатом України Л.Л. Котеляк

 

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про відзначення 60-річчя міста Новий Розділ Львівської області

У 2013 році виповнюється 60 років місту Новий Розділ Львівської області – одному з наймолодших міст Львівщини. Місто Новий Розділ є значним індустріальним і культурним центром Львівщини, що став основним осередком адміністративного, виробничого, культурно-освітнього та побутового обслуговування населення навколишніх поселень.

Враховуючи те, що м. Новий Розділ має статус депресивної території, проте його економічне, культурне та історичне значення є досить вагоме для розвитку Львівської регіону, як цілісного промислового і виробничого комплексу. У зв’язку 60-річчям міста Новий Розділ Львівської області, Верховна Рада України постановляє:

1. У 2013 році урочисто відзначити 60-річчя заснування міста Новий Розділ Львівської області.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:
у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 60-річчя заснування міста Новий Розділ Львівської області;

у місячний термін з дня утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити спільно із місцевою державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування план заходів, пов’язаних з відзначенням 60-річчя заснування міста Новий Розділ Львівської області, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів:

поточний ремонт міського будинку культури «Молодість» для проведення урочистих та культурних подій;

організація святкових урочистостей та концертів, спортивних змагань до дня міста;

ремонт дорожнього покриття центральної вулиці та площі міста;

проведення заходів із покращення благоустрою міста;

випуск ювілейної книги про історичне та культурне надбання міста Новий Розділ;

проведення в навчально-виховних закладах тематичних заходів з вивчення історичної спадщини та культурного надбання міста;

3. Рекомендувати:
Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 60-річчя заснування міста Новий Розділ Львівської області;

Львівській обласній державній адміністрації звернутися до Президента України та Кабінету Міністрів України з пропозиціями щодо відзначення державними нагородами мешканців і вихідців міста Новий Розділ Львівської області, які зробили вагомий внесок у соціально-культурну та економічну розбудову України.

4. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності та Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради  України

В. В. РИБАК