Перемогти має Україна, а не окремий кандидат

Тра 15, 2014 | Категорія: Новини, Статті

До всіма очікуваного дня – виборів Президента України залишились лічені дні. За час виборчої кампанії кожен із нас переймався не на стільки рейтингами головних кандидатів на цю високу посаду, як  основним питанням українського сьогодення – хто із політиків спроможний об»єднати сили суспільства для врегулювання ситуації у південно-східних областях країни й, тим самим, протистояти путінській агресії. Турбує це питання і мешканців нашого краю. У цьому можна було переконатись на зустрічах народного депутата України Ліди Котеляк із громадами Бродівського, Перемишлянського та Золочівського районів, що відбувались минулого тижня.

фото (19)

 У своїй розмові з виборцями депутат-мажоритарник Ліда Котеляк  наголошувала, що сьогодні, як ніколи, про рішучість, позицію та здатність відстоювати державні цінності кандидатів у президенти свідчать їх дії.

«Лідер  «Батьківщини» Юлі Тимошенко не припиняє свої поїздки у проблемні області України. З її ініціативи Рух опору об»єднує в своїх лавах з кожним днем все більше патріотів України, які живуть в Одесі, на Луганщині та Донеччині. Юля Тимошенко не витрачає час на піар, що забезпечує рейтинг. Тимошенко переконана, що результат цих виборів буде таким, що дозволить перемогти всьому українському народові, а не окремому кандидатові», – переконана Ліда Котеляк.

фото (23)

Як представник фракції «Батьківщина» Ліда Котеляк також запевнила своїх виборців, що депутати цієї політичної сили підтримують свого лідера Юлію Тимошенко в послідовності щодо  скасування пенсійної реформи оскільки сумнозвісна  пенсійна реформа не принесла в бюджет жодної копійки, а люди зазнали певних принижень. За словами Ліди Котеляк, окремі кандидати в президенти, які сьогодні лише хизуються відсотками свого рейтингу,   свого часу зробили вибір між порятунком країни і благополуччям режиму Януковича. «Цей вибір ми всі добре пам»ятаємо: це – робота в уряді Азарова», – зауважила Ліда Котеляк. Щодо реалій підтримки українцями того чи іншого кандидата, то  депутат звернула увагу на те, що в  Юлі Тимошенко бачать найбільшого суперника навіть ті, хто вважає себе фаворитом виборчої кампанії.

На зустрічі з громадами районів свого округу народний депутат Ліда Котеляк висловила  свою впевненість, що й у день виборів Президента України її виборці залишаться відповідальними патріотами й зроблять вибір на користь збереження нашої держави, впровадження соціальних реформ і підтримки євроінтеграційного курсу, який обрав Майдан і веде нинішній Уряд.

фото (26)

 

Теги: , , , , ,