О восьмій вечора – щоденна всенародна молитва за мир в Україні

Вер 9, 2014 | Категорія: Uncategorized

„Закликаємо усіх українців – малих і великих – об’єднатися щовечора о 20-ій годині у спільній молитві за витривалість та швидке повернення додому з перемогою наших військових, одужання поранених, визволення полонених та мир в Україні. Також просимо у Бога мудрості і здоров’я для військових командирів та якнайшвидше очищення України від терористів та чужої армії”, – з таким закликом звертається до усіх українців голова громадської ініціативи „Матері мобілізованих” Ліда Котеляк. Один з її трьох синів, як і тисячі інших українських чоловіків, мобілізований в АТО.

 Ліда Котеляк просить усі сімї щовечора о 20 годині на кілька хвилин відкласти справи та усією родиною помолитися за наших військових та мир в Україні. Для цього не потрібно багато: стати родиною вдома перед іконами, зупинити авто, коли ви в дорозі. і помолитися.

Голова ГІ «Матері мобілізованих» публічно закликає також усі радіостанції та телеканали щодня о 20 год до настання миру в Україні транслювати на своїх хвилях молитву «Отче наш».

„Молитва  має велику силу, віра може зрушити гори, а одночасна молитва обєднає та допоможе нам у тилу та військовим у зоні АТО разом легше пережити ці випробування війною”, – каже пані Котеляк.