Нардеп Лідія Котеляк створила громадську ініціативу «Матері мобілізованих»

Сер 8, 2014 | Категорія: Новини, Оголошення

Народний депутат Лідія Котеляк створила та очолила Громадську ініціативу «Матері мобілізованих». При ній працює і «гаряча лінія» 096 1210000.

bigbord-640-jpg

Раніше Лідія Котеляк побувала у зоні АТО як депутат і заступник голови парламентської тимчасової слідчої комісії з використання коштів, зібраних на армію. Цього тижня до війська мобілізували її сина.

На «гарячій лінії» Громадської ініціативи поради та консультації близьким і родичам мобілізованих та самим воякам надаватимуть психологи та юристи. Також ГІ «Матері мобілізованих» ставить завданням координувати спільні дії родичів учасників АТО та органів державної влади та місцевого самоврядування.

– У всіх нас, матерів мобілізованих до АТО операції на сході України, спільне завдання і бажання – зробити все для того, аби наші діти якнайшвидше повернулися додому переможцями, і, звичайно, живими та неушкодженими, – каже народний депутат України, голова Громадської ініціативи «Матері мобілізованих» Лідія Котеляк. – Для цього нам потрібно триматися разом і координувати свої дії. Наших синів з різних куточків України об’єднало АТО. Нас, їхніх матерів, об’єднує спільне бажання допомогти їм долати ворога. Ми повинні підтримувати одна одну, координувати наші дії та разом вирішувати проблеми. Наші діти там, на фронті, мають пишатися нами так само, як ми пишаємося ними у тилу. Вони мають знати, що вони захищають рідну землю, знищують ворога, щоб не ступив на нашу землю, а ми тут, на місці, робимо разом усе для спільної перемоги.

Теги: , , , , , ,