На центральній площі Нового Роздолу – куліш від родичів учасників АТО

Вер 25, 2014 | Категорія: Uncategorized, Новини, Округ, Статті

У четвер, 25 вересня, на центральній площі Нового Роздолу відбувся завершальний етап акції «Галицькі матері – захисникам України».

До великовантажного автомобіля галичани щиро принесли те, що вважають найнеобхіднішим нині воїнам на передовій. А матері, сестри та дружини учасників АТО на знак вдячності за небайдужість пригощали усіх учасників акції кулішем.

Діти теж не залишилися осторонь: вони намалювати своє бачення миру та написали захисникам територіальної цілісності України найкращі побажання.

Під час акції „Галицькі матері – захисникам України” голова громадської ініціативи „Матері мобілізованих”, народний депутат України Ліда Котеляк передала мобілізованому новороздільцю Михайлові Гриніву бронежилет.

Своїм землякам, мешканцям Нового Роздолу, які долучилися до акції , подякували за підтримку також новороздільці, які недавно повернулися з „гарячих точок” на сході України – Роман Трухим та Любомир Бендас. Нагадаємо, акція зі збору продуктів та речей для учасників АТО триває у містах та селах Львівщини з 13 вересня. За цей час волонтери ГІ “Матері мобілізованих” зібрали майже 100 тонн допомоги бійцям АТО. Люди приносять до машин та точок збору переважно плоди осіннього врожаю – картоплю, капусту, моркву, яблука. У містах приносять крупи, макарони, домашню консервацію, засоби гігієни. Також вдалося зібрати чимало теплих речей.  Минулого тижня уже кілька десятків тонн свіжих овочів відправили на полігон у Яворові та Прикордонній службі – Малнів (Мостиський прикордонний загін). Там мобілізовані готуються до відправки у зону АТО.

Все інше колоною великовантажних автомобілів наступного тижня доставлять у зону проведення Антитерористичної операції на сході України.

Усе зібране потрапить до бійців на передову. Гарантією цього є те, що колону автомобілів з вантажем для АТО супроводжуватимуть командири добровольчих батальйонів та народний депутат України, заступник голови Тимчасової слідчої комісії з використання коштів, виділених на армію, Ліда Котеляк.