Ми здолаємо взяту висоту

Чер 10, 2014 | Категорія: Інтерв'ю, Новини

WP_20140209_003-111Після тривалої боротьби зі злочинним режимом цього тижня Україна  розпочала свій новий шлях до розвитку демократії та стабільності. Інавгурація новообраного Президента Петра Порошенка, який отримав великий кредит народної довіри, дає підстави сподіватись, що в Україні вже найближчим часом запанує мир і будуть реалізовані всі вимоги Майдану. Досягнення цього — головна мета ВО «Батьківщини», яка робитиме все для того, щоб Україна стала сильнішою.

Завдяки народній боротьбі в нашій країні чи не в перше почав формуватись державницький  вектор відповідального українського політикуму:  лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко разом зі своєю командою готова до співпраці з новим Президентом України, щоб стабілізувати ситуацію  на всій території нашої держави. Юлія Тимошенко переконана, що політичне протистояння в середині країни в  такий важкий для нашого народу час є неприпустимим.  Політична сила «Батьківщина» в своїй діяльності керується інтересами українських громадян і держави в цілому.

Одночасно, український досвід вчить нас у необхідності здійснення постійного контролю за діяльністю влади.   Така взаємодія суспільства, політичних сил і владних інституцій є необхідною для впровадження верховенства права та забезпечення демократичного розвитку на шляху до європейськості. Тому фракція «Батьківщина» у Верховній Раді України вважає своїм завданням  допомагати новій президентській команді у реалізації її виборчої програми, на що надіється більшість українських виборців.

Ми також готові до роботи над започаткуванням процесу в Україні справжніх реформ, на які протягом останніх років очікує наше суспільство. Децентралізація влади має відбуватись за принципом європейських країн із сталою демократією, що унеможливить посилення олігархічних кланів і забезпечить передачу важелів правління органам місцевого самоврядування.

Як представник ВО «Батьківщина» і народний депутат України заявляю Вам, своїм виборцям, що, працюючи в парламенті, й надалі керуватимусь пріоритетами розвитку свого округу, роботою на вирішення проблем кожного громадянина, оскільки вважаю це своїм головним обов’язком і внеском у зміцнення нашої Держави.

 Лідія Котеляк, народний депутат України

Теги: , , , , ,