Лідія Котеляк знову відвідала м.Перемишляни.

Чер 26, 2013 | Категорія: Округ

У середу 26 червня Лідія Котеляк провела черговий прийом жителів Перемишлянського краю. За допомогою до народного депутата звернулось близько 30 мешканців району. Людей цікавили різні питання, найголовнішими з яких були проблеми протікання даху будинку, аварійності стану водопроводу що проходить по вул.Зеленій, та побутові питання допомоги благоустрою будинків. Звернулась також мешканка Перемишлянщини, матір п’ятьох дітей стосовно сприяння у наданні звання матері-героїні. Одним із найважливіших питань стало звернення працівників газети «Галицький шлях», яким ще досі не виплатили заборгованості по заробітній платі. Тобто редакція районної газети була закрита і працівники відповідно опинились без роботи. Народний депутат перейнялась проблемою людей і пообіцяла вияснити ситуацію що склалась та допомогти у вирішенні даного питання.

Перемишляни 26.06.1

Лідія Котеляк провела також зустріч із колективом Перемишлянського ліцею де прозвітувала про проведену роботу на окрузі за пів року. «Виконуючи свої передвиборчі обіцянки я дотримуюсь позиції відкритості депутата для спілкування із громадою та участі у вирішенні їх питань. Я і надалі буду тримати тісний зв’язок із жителями, що поклали на мене обов`язок відповідальності за добробут усього району. За пів року своєї роботи написано та внесено поправки у важливі законодавчі акти, що стосуються покращення екологічного стану як нашого району так і країни загалом. Вирішується питання екології району, зокрема робота із впорядкуванням документації сміттєзвалищ. Розпочато роботу по масштабному проекті встановлення вітрових електрогенераторів.

Внесено економічно важливі зміни до податкового кодексу, що дозволить акумулювати кошти підприємств у місцеві бюджети. Також готуються зміни до земельного кодексу стосовно раціональності та правового використання земельних ділянок» – зазначила Лідія Котеляк.

Зустріч із колективом ліцею, працівниками освіти загалом була проведена конструктивно. Прозвучали проблеми, що потребують вирішення шляхом зміни діючого законодавства. Одна із них стосовно зміни норми про педагогічних працівників. Згідно діючого закону старші майстри, вихователі не належать до педагогічного складу і це відповідно ставить їх у нерівне становище та виключає можливість виходу на пенсію із 25 річним стажем та отримання при цьому виплати у сумі 10 зарплат.

Перемишляни 26.06.2

Крім особистої зустрічі із виборцями депутат зустрілась із головою районної ради Бучком П.С. та обговорила важливі питання розвитку міста та району. Зокрема було акцентовано увагу на сприяння з боку районної ради у виділенні коштів відповідно до умов співфінансування мікропроекту щодо заходів енергозбереження та встановлення вікон у Свіржську ЗОШ.

Також відбулась зустріч із мером міста Зозулею О.З., на якій було обговорено питання електрифікації шляхом використання альтернативних джерел енергії нового мікрорайону м.Перемишлян, що включає в себе 170 житлових номерів, питання необхідності розширення площі діючого полігону твердих побутових відходів за допомогою долучення грандових коштів держави.
Висловлено побажання спільних дій із громадою та місцевими органами влади задля спільної мети – зробити життя на Перемишлянщині якомога кращим.

Теги: , , , ,