Лідія Котеляк зареєструвала Проект Постанови про проголошення Дня Героїв Майдану в Україні №4392 від 11.03.2014

Бер 11, 2014 | Категорія: Верховна рада, Законопроект

Починаючи з кінця листопада 2013 року український народ проводив мирні акції протесту з метою підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, перезавантаження системи державних органів та запровадження прозорості під час їх діяльності. Тисячі громадян по всій країні вийшли на вулицю та показали всьому світу, що таке справжня демократія.

59638_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 лютого 2014 року в Україні сталися безпрецедентні за всі роки незалежності події. Мирний протест, яким люди намагались привернути до себе увагу перетворився на вбивство громадян та трагедію для всього українського народу. В результаті боротьби проти злочинної влади тисячі людей отримали поранення та загинуло близько ста людей.

Ці люди, боролись за краще майбутнє, за сильну та дійсно незалежну Україну, в якій буде безпечно виховувати дітей та мати гідні стандарти життя. Вони хотіли щоб слова про верховенство права не були фікцією і корупція, як явище, зникла з державного апарату.

Їх подвиг став переломним моментом в революційних подіях, що відбувались з листопада 2013 року, і саме завдяки їм ми маємо змогу будувати по справжньому нову Україну.

Враховуючи вищезазначене виникає необхідність у прийняття Постанови Верховної Ради України про проголошення Дня Героїв Майдану в Україні.

Основна мета прийняття Постанови полягає в збереженні пам’яті про визначні заслуги людей, що вийшли на акції протестів та тих хто загинув і нагадування наступним поколінням про ті події, що мали місце в Україні протягом 2013-2014 років.

Проект Постанови пропонує проголосити 20 лютого Днем Героїв Майдану в Україні. 

Прийняття Постанови не потребує внесення змін до чинного законодавства України.

Прийняття Постанови не потребує додаткових видатків із Державного бюджету, а кошти на реалізацію її положень будуть визначатись уповноваженими органами.

 Прийняття Постанови дозволить закарбувати у пам’яті народу цінність внеску людей, які впродовж значного часу героїчно боролись за демократичні перетворення у державі та пробудили національну свідомість та гідність. Сприятиме вихованню патріотизму та стане повчальним уроком майбутнім поколінням.

Теги: , , , ,