Лідія Котеляк вступилася за урочища Рудників

Лип 1, 2014 | Категорія: Uncategorized, Новини, Округ

фото (30)-111Питання незаконного захоплення земельних ділянок  в урочищах «За Гольдербаном», «Дуброва», «Гнильці», що належать громаді с. Рудники (Миколаївський район)  вивчають правоохоронці та Управління СБУ у Львівській області. Про це народний депутат України Лідія Котеляк повідомила мешканцям с. Рудники під час своєї зустрічі з виборцями, яка відбулась 29 червня.

Як відомо, самозахоплення земель запасу, які місцева громада використовувала під пасовища, відбулось минулого року. Сільський голова Рудників звернувся за допомогою до Лідії Котеляк. У своєму зверненні до народного депутата представник громади села повідомляв, що вищевказані урочища  перебувають у запасі і не надаються в користування. Однак, за інформацією місцевих мешканців їх самовільно захопив В. Корда.

Народний депутат України Лідія Котеляк залучила до вирішення даної проблеми Державну інспекцію сільського господарства в Львівській області. Відповідний запит народний депутат скерувала й у прокуратуру. Одночасно,  ця проблема громади с. Рудники залишалась на особистому контролі Лідії Котеляк.

Як результат, до вивчення питання самовільного захоплення земель Рудниківської сільської ради долучились правоохоронці, які змусили особу, що підозрювалась у вчиненні даного порушення, дати пояснення. Чи відповідає дійсності запевнення В. Корди, що він не посягав на територію урочищ, з’ясовує і Управління СБУ у Львівській області.

На нещодавньому сході мешканців села Рудники Лідія Котеляк запевнила своїх виборців, що й надалі активно застосовуватиме свої депутатські повноваження у відстоюванні інтересів територіальних громад округу, а також сприятиме роботі органів місцевого самоврядування на збереження земельних ділянок від чужих посягань.

фото (32)-111

Теги: , , , ,