Лідія Котеляк провела черговий прийом громадян у м. Новий Розділ

Чер 24, 2013 | Категорія: Округ

24 червня 2013 року у м. Н.Розділ відбувся особистий прийом громадян народним депутатом України Лідією Котеляк.

Загалом було прийнято близько 30 жителів м. Нового Роздолу, які звертались стосовно проблем як особистого так і загального характеру. Однією з найважливіших проблем стала ситуація незадовільного стану дахового перекриття багатоповерхівок. Уже декілька років поспіль це питання потребує нагального вирішення, адже зволікання може привести до значних наслідків втрати здоров`я мешканців та санітарного стану будівель загалом. Люди кожного дня борються із проблемами протікання дахів та цвітіння стін і кожні опади дощів увінчуються новими проблемами. З метою ознайомлення та подальшої можливості допомоги людям у цій важливій проблемі Лідія Котеляк особисто здійснила виїзд за проблемними адресами та побувала у будинка, що знаходяться по вул. Шевченка 22 та вул. Шевченка 41. За словами народного депутата : «Проблеми із протіканням дахів у місті повинні бути вирішені якомога швидше, адже в даному випадку час працює лише проти нас. Я зроблю усе можливе, щоб людям було повернуто їх конституційне право на гідне життя. Питання взяте на мій особистий контроль»

Новий Розділ 24.06

За сприяння народного депутата на сьогоднішній день уже здійснено перші кроки виконання обіцянок, а саме: зроблена проектно-кошторисна документація будинку та ініційована група контролю за освоєнням коштів призначених на закупівлю матеріалів для перекриття дахів будинків. Здійснена експертиза допустимості обсягів завантаженості фундаменту будинків та розроблено проект ліквідації наслідків протікання дахів, що спричиняють руйнацію основних та допоміжних стін.

Мешканці Нового Роздолу поскаржились на стан ліфтового господарства. Місто стикнулось із проблемою функціонування ліфтів у багатоповерхівках, проблемою їх капітального та поточного ремонту. На сьогоднішній день жителі декількох будинків змушені обходитись без ліфтів, а серед них проживають інваліди, учасники бойових дій, люди похилого віку та сімї із маленькими дітьми.
«Уявляю наскільки важко кожного дня людям виходити на вулицю із паличками та калясками. Вірю, що депутатський запит Віце-Прем’єр-Міністру України Вілкулу О.Ю. буде розглянутий позитивно і питання ліфтового господарства буде вирішено на користь населення » – прокоментувала ситуацію стосово стану ліфтового забезпечення Лідія Котеляк.

Напевно одне із найболючіших та найвразливіших питання не лише м. Новий Розділ, а і усієї України являється питання належного стану дорожнього покриття, або ж правильніше його відсутність. Проміжок дороги від м.Ходорова до с. Розвадова на сьогоднішній день перебуває у незадовільному стані. Через проблеми із доїздом значна кількість підприємців, працівників не можуть безперешкодно та вчасно добиратись до місць роботи. «Це питання являється першочерговим для вирішення, адже подолання депресивності міста можливе лише за умови наявності розвинутої інфраструктури регіону та належного стану дорожного покриття». Також мешканцями було підняте питання роботи комунальних підприємств та неналежного рівня обслуговування ними будинків.

Новий Розділ 24.06-1

Лідія Котеляк особисто відвідала інваліда першої групи п. Дмитра, що проживає у с. Берездівці, який не має можливості повноцінно пересуватись та ознайомилась із його проблемами. Громадянин поскаржився на, те що йому доводиться досить часто визивати швидку медичну допомогу, а враховуючи, що автомобілі швидкої не всі мають низьку посадку, попросив посприяти у питанні виділення карети швидкої нового зразка, яка була б пристосована для комфортного перевезення інвалідів. Депутат перейнялась проблемою та пообіцяла докласти усіх зусиль, щоб міська лікарня поповнилась автомобілями швидкої медичної допомоги у якнайкоротші терміни.

Також Лідія Леонідівна зустрілась із директором Новороздільської школи №5 та обговорила проблеми утеплення фасаду будівлі та заміни вікон згідно кіотського протоколу.
Загалом зустріч Лідії Котеляк із мешканцями Нового Роздолу пройшла продуктивно. За результатами звернень виокремлено основні проблеми міста та громадян, які будуть опрацьовані та для вирішення яких буде направлено відповідні запити та звернення у необхідні інстанції.
«Лише особисте спілкування та участь у житті громади може допомогти вирішити головні проблеми людей та виокремити напрями покращення життя пересічних громадян» – зазначила Лідія Котеляк.

Теги: , , , ,