Ліда Котеляк звернулася до матерів російських солдат зі закликом разом зупинити війну на сході України

Вер 4, 2014 | Категорія: Верховна рада, Новини, Статті

КОТЕЛЯК ФОТОЗВЕРНЕННЯ

матерів мобілізованих українських військових,

усіх українців

до російських матерів, чиї сини нині воюють в Україні

 

 

Шановні російські матері!

І українські, і російські військові – солдати та офіцери нині гинуть на сході України, тисячі отримують поранення, сотні потрапляють у полон. І для наших, і для ваших синів,  – це фізичні та психологічні травми.

Пропонуємо Вам обєднатися і разом зупинити війну. Раз і назавжди!

Цього тижня маленькі українці і росіяни пішли до першого класу. Такими ж зовсім недавно були і ваші сини: допитливими та спраглими нових знань. Невже Ви, стоячи на їхньому першому дзвонику, мріяли про те, що Вашого сина називатимуть окупантом, а він відчуватиме на собі ненависть всього українського народу?! Вашим синам дали в руки зброю і примусили стріляти у сусідів замість виконувати почесну місію справжнього Чоловіка зі захисту рідної землі.

Ми переконані, що не такої долі ви хотіли для своїх дітей.

Ми знаємо, що матері – це сила, і ми разом можемо зупинити війну.

Ми, українські матері, об’єдналися у громадський рух „Матері мобілізованих”: допомагаємо своїм дітям на фронті, дбаємо про їхні сім’ї у тилу.  Для нас ця війна Священна, бо вона Визвольна. На нашій землі не можуть розгулювати ані професійні військові інших країн, ані терористи-найманці.  

Об’єднання матерів українських воїнів налічує  тисячі матерів, батьків, дружин та наречених захисників України. Ми підтримуємо одна одну морально та юридично. Ми збираємо речі і провізію, і передаємо їх на фронт, допомагаємо сім’ям мобілізованих та добровольців. Ми знаємо, що у цій війні ми переможемо. 

Питання – у ціні цієї перемоги. А ціна – це життя та здоровя наших і ваших синів.

Ми пропонуємо Вам, Комітету солдатських матерів Росії, співпрацю.

Просимо: докладіть максимум зусиль для того, аби ті з ваших синів, котрі вже приступили до виконання злочинних наказів на території України, повернулися додому. А ті, кого збираються відправити зі зброєю в руках в Україну, не їхали воювати. Бо це не їхня земля і не їхня війн.

Ми, матері українських мобілізованих, звертаємося до вас, матерів російських солдат, зі закликом об’єднати наші зусилля, щоб у найкоротшому часі зупинити війну і припинити кровопролиття. Ми закликаємо вас зайняти активнішу позицію зі захисту ваших синів. Просимо вас ініціювати офіційне звернення в Міноборони РФ про надання інформації про місця дислокації ваших синів, котрі проходять строкову службу. Просимо ініціювати звернення до правозахисних організацій, у тім числі і міжнародних, у випадку незаконної відправки російських солдат у місця ведення бойових дій на території України. Також просимо підготувати та розіслати звернення до відповідних інстанцій про негайне повернення тих солдат, котрих примусом уже відрядили у зону АТО на сході України.

 

Закликаємо вас разом зупинити ці криваві жнива горя і смерті на сході України.

Ми народжували, ростили і виховували синів не для війни!

 

 

Від імені громадського руху „Матері мобілізованих”

Народний депутат України                                              

Ліда КОТЕЛЯК

 

 

Теги: ,