Ліда Котеляк закликає органи місцевого самоврядування та державної влади надати безкоштовне харчування у школах дітям учасників АТО

Вер 9, 2014 | Категорія: Новини, Округ, Статті

Голова ГІ „Матері мобілізованих” народний депутат України Ліда Котеляк звернулася з листом до голів та депутатів районних рад, голів райдержадміністрацій Перемишлянського, Миколаївського, Золочівського районів та міського голови і міськради Нового Роздолу з проханням розглянути на найближчих сесіях відповідних рад питання про надання протягом 2014-2015 навчального року безкоштовного харчування у школах учням 5-11 класів, батьки яких захищають територіальну цілісність України у зоні АТО.

 – Як відомо, в Україні передбачено безкоштовне харчування усіх учнів 1-4 класів, – каже Ліда Котеляк. – Я прошу органи державної влади та місцевого самоврядування Золочівського, Миколаївського, Перемишлянського районів та міста Новий Розділ переглянути та скорегувати відповідні статті витрат у бюджетах так, щоб діти бійців АТО, учні 5-11 класів, упродовж усього навчального року могли харчуватися у школах гарячим обідом. Це хоч і невелика, але суттєва підтримка сімей, годувальники яких мобілізовані до антитерористичної операції на сході України. 

Теги: