Ліда Котеляк: разом з командою з Майдану вперед до перемоги!

Вер 15, 2014 | Категорія: Верховна рада, Новини, Округ

DSC08162

З’їзд „Народнофронту” довірив Ліді Котеляк, народному депутату України, голові ГІ „Матері мобілізованих” знову виборювати перемогу на виборах у рідному 123-ому виборчому окрузі на Львівщині – Перемишлянський, Миколаївський, Золочівський райони та Новий Розділ.

Команда „Народного фронту” – це люди, які по горизонталі та вертикалі творили сторінки історії Революції Гідності у листопаді 2013- лютому 2014 років: Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов, Андрій Парубій, Арсен Аваков, Людмила Денісова. Тетяна Чорновол та інші.

 -          Ці люди знають мене, а я знаю їх. Кажуть, що справжність людини проявляється у стресових ситуаціях. У дні найжорстокішого протистояння на Майдані я бачила цих людей у дії, так само як вони і мої виборці мене, – каже Ліда Котеляк про висування її кандидатури для балотування на виборах до Верховної Ради України, які відбудуться 26 жовтня цього року.

 Разом з тим Ліда Котеляк закликає усіх однодумців приєднатися до роботи у команді Громадської ініціативи „Матері мобілізованих”, бо допомога військовим і їх родичам у тилу – то питання державної ваги і самопожертви, яку ми проявляли на Майдані.