Ламаючи стереотип віддаленості Народних обранців від життя громади

Тра 8, 2013 | Категорія: Округ

У середу 8 травня 2013 року у м. Перемишляни відбувся особистий прийом громадян Народним депутатом України Лідією Котеляк.

Було прийнято та взято до уваги для падальшого опрацювання і надання допомоги звернення різного типу та характеру. Найбільше людей цікавили питання можливості приватизації земельної ділянки, ремонту дахів житлових будинків, допомоги одиноким та захисту довкілля. Також прозвучала проблема колишніх працівників газети «Галицький шлях», яка взята під особистий контроль Лідії Котеляк. Громадяни звертались із питаннями працевлаштування та отримання пенсії за інвалідністю, проблемами які на сьогоднішній день характерні для багатьох регіонів країни і загалом усієї держави. Пенсійне забезпечення працівників та людей-інвалідів залишається на низькому рівні і завдяки реформам теперішньої влади нажаль є обмеженим. Саме тому Лідією Леонідівною зрорблено вагомий акцент на працевлащтуванні випускників вищих навчальних закладів та спеціалістів для майбутнього розвитку Перемишлянського краю.

Жителі Перемишлянщини мали можливість особисто поспілкуватись та бути вислуханими народним депутатом. Лідія Котеляк започаткувала традицію особистих зустрічей та участі у житті громади, зламала стереотип віддаленості Народного депутата від свого народу, що його обрав і довірив представництво у Верховній Раді. Адже лише спільні зусилля громади і депутатів мають перспективу на краще майбутнє.

Перемишляни 08.05 -1

Перемишляни 08.05

Теги: , , , ,