Дорогі краяни!

Тра 27, 2014 | Категорія: Інтерв'ю, Новини

DSC_1058ret-1Вибори Президента України, проведення яких ми разом зумовили своєю участю в Майдані, відбулися. Головним їх результатом є утвердження України як держави демократичної, що прагне розвиватись відповідно до європейських цінностей і здатна протистояти зовнішній агресії. Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко  високо оцінила мужність українців східних областей, які попри загрози, військові дії, диверсії і тероризм прийшли на виборчі дільниці і тим самим продемонстрували силу Української нації. Це сприяло тому, що в Україні чи не вперше за 23 роки незалежності вибори відбулися чесно. Цьому також ми завдячуємо й команді тимчасового Уряду, який забезпечив демократичний процес проведення виборів і впродовж усього часу своєї діяльності керувався виконанням завдань, що були поставлені Майданом.

На європейське майбутнє України працювала й працює парламентська  фракція «Батьківщина». Наша команда змогла  забезпечити всі можливості й зберегти інструменти влади для того, щоб новообраний президент використав усі важелі впливу й реалізував усі очікування українців. Найважливішим для кожного з нас є якнайшвидше завершення дій на Сході України, які забезпечать мир і спокій нашим співгромадянам. Тому лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко не відступає у такому важливому питанні як проведення в Україні найближчим часом  референдуму щодо членства в НАТО. Такий крок сприятиме припиненню воєнних дій, що ведуться сепаратистами за підтримки зовнішнього агресора. Наша політична сила підтримуватиме цю ініціативу й на парламентському рівні. Ми переконані, що можливості такого вибору очікують і громадяни України.

Щиро дякую Вам за те, що впродовж усього часу нашої співпраці Ви залишаєтесь активною частиною українського суспільства особливо в питанні прояву громадянської позиції. Ми разом гідно представляли наш край на революції Гідності. Своєю високою явкою на виборах президента ми представили й наш округ.  Своє звернення до Вас хочу завершити словами ще однієї славетної українки Ліни Костенко, яка свого часу зазначила, що, роблячи свій вибір, головне обрати того, кого можна переобрати. Бо за владу все одно інколи буває соромно. Однак, за Україну соромно не буде вже ніколи! І в цьому — наша найбільша перемога!

Лідія Котеляк, народний депутат України

Теги: , , , , ,