Депутатський запит стосовно необхідності внесення змін до деяких підзаконних актів України щодо встановлення рівних прав працівників під час виходу на пенсію

Жов 3, 2013 | Категорія: Верховна рада, Депутатський запит

Прем’єр-міністру України
АЗАРОВУ М.Я.

Міністру соціальної політики України
КОРОЛЕВСЬКІЙ Н.Ю.

Міністру освіти і науки України
ТАБАЧНИКУ Д.В.

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Стосовно необхідності внесення змін
до деяких підзаконних актів України
щодо встановлення рівних прав
працівників під час виходу на пенсію

Шановний Миколо Яновичу!

Шановна Наталіє Юріївно!

Шановний Дмитре Володимировичу!

Звертаюся до Вас, як народний депутат України, згідно ст.ст. 85 і 86 Конституції України, ст.ст. 15 і 16 Закону України «Про статус народного депутата України» та інших нормативно-правових актів, у зв’язку із здійсненням мною депутатських повноважень.
Доводжу до Вашого відома, що питання поширення права на пенсію за вислугу років на деякі категорії осіб які працюють у вищих навчальних закладах, професійно-технічних навчальних закладів та школах мистецтв, а також деяких інших категорій осіб з представників різних бюджетних установ так і залишається неврегульованим.
Мною було надіслано попереднє звернення до Прем’єр-міністра України (№347-1/35 від 01.07.2013 р.) на яке було отримано відповідь від Мінсоцполітики (№3166/0/10-13/039 від 11.07.2013) у якому зазначено, що Мінсоцполітики надало пропозиції щодо включення до Переліку посад ряду інших фахівців.
Однак, зазначене питання все ще залишається проблемним, до мене продовжують надходити звернення від громадян, що працюють у сфері освіти, так, наприклад, є певні неузгодження між Постановою КМУ від 04.11.1993 р. №909 «Про перелік закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років» посада завідувача відділення відсутня у списку посад для вищих навчальних закладжів І-ІІ рівня акредитації. Хоча у Постанові КМУ від 14.08.2000 р. №963 «Про затвердження переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників» ця посада внесена як «Завідувач:…, відділення навчального закладу…».
Прошу провести якісну оцінку та узгодити всі можливі прогалини стосовно необхідності внесення змін до деяких підзаконних актів України щодо встановлення рівних прав працівників установ освіти, охорони здоров’я і посад, робота на яких дає право на отримання пенсії за вислугу років.
Зважаючи на гостроту проблеми, прошу вжити невідкладних заходів щодо погодження зацікавленими центральними органами виконавчої влади проекту нормативно-правового акту, який враховую надані мною пропозиції та у найкоротші терміни подати на розгляд до Кабінету Міністрів України, оскільки питання забезпечення рівних прав працівників виходу на пенсію є першочерговою задачею.

Теги: , , , ,