Депутатський запит щодо утворення Новороздільського міського відділу головного управління Міністерства внутрішніх справ у Львівській област

Тра 16, 2013 | Категорія: Верховна рада, Депутатський запит

                                                                              Міністру внутрішніх

                                                                   справ України

                                                                                ЗАХАРЧЕНКУ В.Ю.

 

 ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

 

Щодо утворення Новороздільського

міського відділу головного управління

Міністерства внутрішніх справ

у Львівській області

 

Шановний Віталіє Юрійовиче!

 

Звертаюся до Вас, як народний депутат України, згідно ст.ст. 85 і 86 Конституції України, ст.ст. 15 і 16 Закону України «Про статус народного депутата України» та іншими нормативно-правовими актами, у зв’язку із численними зверненнями мешканців та депутатів  міської ради міста Новий Розділ  Львівської області з питанням утворення міського відділу внутрішніх справ.

На неодноразові звернення громади міста та міської ради  у 2009 році було погоджено питання з міністерством внутрішніх справ України про утворення Новороздільського міського відділу внутрішніх справ.  За кошти міського бюджету проведено реконструкцію приміщень. Міністерство внутрішніх справ України в січні 2010 видало наказ про утворення Новороздільського міського відділу внутрішніх справ.

В червні 2012 року наказом МВС України Новороздільський міський відділ міліції ліквідовано і утворено Новороздільське міське відділення міліції Миколаївського РВ ГУМВСУ у Львівській області.

Відсутність міського відділу внутрішніх справ створює відповідні незручності для населення міста (заявники, очевидці, свідки, потерпілі для дачі свідчень чи проведення інших процесуальних дій і судових розглядів, дачі пояснень, надання документів тощо) вимушені їхати в м. Миколаїв,  яке розташоване на відстані 20-ти км від нашого міста. Тому зростає рівень невдоволення та кількість поданих скарг жителями міста Нового Роздолу в усі органи державної влади.

Зважаючи на гостроту проблеми, прошу Вас вжити невідкладних заходів щодо утворення Новороздільського міського  відділу міліції та передбачити кошти на його утримання.

 

 

З повагою

народний депутат України                                                                                                                        Л. Котеляк (№347)

Теги: , , , ,