Депутатський запит на капітальний ремонт дороги Красне – Золочів

Лют 22, 2013 | Категорія: Депутатський запит

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
Котеляк Лідія Леонідівна

Міністру інфраструктури України
КОЗАКУ В.В.

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Щодо капітального ремонту
дороги обласного значення
Красне-Золочів Львівської обл.

Шановний Володимире Васильовичу!

Звертаюся до Вас, як народний депутат України, згідно ст.ст. 85 і 86 Конституції України, ст.ст. 15 і 16 Закону України «Про статус народного депутата України» та інших нормативно-правових актів, у зв’язку із численними зверненнями депутатів міської ради м. Золочіва, скаргами голів сільських рад та мешканців Золочівського району Львівської області з приводу аварійного стану дороги обласного значення Красне-Золочів Львівської області.

Доводжу до Вашого відома ситуацію, яка склалася у Золочівському районі Львівської області щодо ремонту дороги Красне-Золочів, яка має протяжність 15 км., проте за останні 20 років жодного разу не виконувався капітальний ремонт дорожнього покриття. У 2012 р. було виділено 780 тисяч грн. на капітальний ремонт ділянки дороги в районі села Хильчиці Золочівського району Львівської області, проте з невідомих причин кошти не були освоєні.

Ділянка дороги, що сполучає районний центр м. Золочів та села Хильчиці, Почапи, Білий-Камінь, Гончарівка, Скварява цього ж району знаходиться у аварійному стані та обмежує рух автомобільного транспорту.
Кожного дня мешканці даних населених пунктів ризикують своїм життям їдучи на роботу та навчання до районного центру. Через небезпечний стан дорожнього покриття існують численні випадки дорожньо-транспортних пригод, є значний ризик пошкодження автомобільного транспорту та, як наслідок, спричинення матеріальних збитків автовласникам.

Зважаючи на гостроту проблеми, прошу Вас вжити невідкладних заходів щодо розв’язання даної проблеми, дати доручення відповідним органам провести якісну оцінку вартості ремонтних робіт та будівельних матеріалів, забезпечити належний ремонт дорожнього покриття з встановленням всіх необхідних технічних придорожніх елементів на згаданій вище ділянці дороги, забезпечити фінансування капітального ремонту дороги обласного значення за рахунок субвенції із Державного бюджету

З повагою Народний депутат України Л. Котеляк

(№347)