30 серпня із робочим візитом Лідія Котеляк відвідала Перемишлянщину

Сер 30, 2013 | Категорія: Новини, Округ

Зокрема разом із своїм помічником Заставною Л.В. побувала у с. Брюховичі, де зустрілись із громадою села та місцевим сільським головою Якимівим М.І. Під час зустрічі вдалось виокреслити основні проблемні ділянки місцевості, а саме необхідність ремонту будівель народного дому, дитсадка, початкової школи. Народний обранець зазначила, що можливість їх вирішення знаходиться у площині конкурсу мікропроектів обласної ради.

Перемишляни 30.08 1

“Для здійснення робіт стосовно ремонту визначених об`єктів нам потрібно уже сьогодні працювати над питання написання конкурсних проектів, адже для того, щоб здобути перемогу серед значної кількості учасників із усієї області, потрібно досить грунтовно та цільово підійти до питання їх написання. Із своєї сторони робитиму усе необхідне, щоб забезпечити методологічну та іншу необхідну підтримку, щоб написані мікропроекти вийшли на фінішну пряму та здобули перемогу.

Перемишляни 30.08 2

Лише спільними зусиллями сьогодні – ми зможемо змінити стан майбутнього, і на зволікання у нас немає часу ” – зазначила Лідія Котеляк.

Перемишляни 30.08 3

Окрім питань ремонту вищезазначених об`єктів, найболючішою темою усіх жителів села є його газифікація, адже тепло людям лише від розмов про неї. На зустрічі із громадою Лідія Леонідівна отримала документацію, зроблену за кошти жителів села, та пообіцяла посприяти вирішенню даного питання у НАК “Нафтогазі України”.
“Особисто клопотатиму у НАК “Нафтогазі”, маючи відповідну документацію, про вирішення питання газифікації с.Брюхович. Та робитиму усе від мене залежне, для того, щоб жителі села не лише отримували чергові “теплі” обіцянки, а таки отримали газ у свої домівки” – сказала Лідія Леонідівна.

Перемишляни 30.08 4

Також відбулась зустріч із сільським головою с. Ушковичі Горецьким П.Й. та основним благодійником села, власником ТзОВ “Інвест” Тимківим Андрієм. Проблемні питання ушківчан були також стосовно ремонту клубу та реконструкції дитячогчо дошкільного закладу.

Перемишляни 30.08 5

“На сьогоднішній день, у багатоьх населених пунктах нашого округу є актуальним питання ремонту, реконструкції, будівництва народних домів, дитячих садків, лікарень. Цю ситуацію ми отримали у спадок і нам просто необхідно займатись ними, адже через кілька років наше підростаюче покоління лише у переказах знатиме, що таке народний дім. Тоді усім жителям сіл потрібно буде звертатись за тридев`ять земель за медичною допомогою. Ми повинні не допустити, щоб сталось саме так.

Перемишляни 30.08 6

Із своєї сторони я постараюсь, щоб об`єкти суспільного значення, такі як дитсадки, клуби, лікарні підтримувались у належному стані та отримали нове життя” – пообіцяла народний обранець.
Загалом метою робочої поїздки можна назвати підготовку до чергової сесії Верховної ради України, ознайомлення із проблемами округу, живому спілкуванні із громадою та окресленні пріорітетних напрямів роботи на наступний квартал та у перспективі на 2014 рік.

Перемишляни 30.08 7

“Починаючи від сьогодні нам потрібно визначити основні проблеми, щоб зробити усі необхідні документи та клопотати про включення у програми фінансування із держбюджету, бюджетів обласного та районного рівнів на 2014 рік. Саме тому, перед сесією здійснено ряд поїздок по округу та отримано першочергові завдання від громади” – підсумувала Лідія Леонідівна.

Теги: , , , ,