12 квітня Лідія Котеляк провела особистий прийом громадян у Миколаївському районі

Кві 15, 2014 | Категорія: Новини, Округ

Народний депутат зазначила, що «звернулося дуже багато людей, переважно проблеми стосувалися отримання матеріальної допомоги для покриття витрат на лікування, підтримка малозабезпечених сімей та людей з інвалідністю.

По можливості будемо шукати ресурси від благодійників та залучати кошти місцевого бюджету для отримання одноразової фінансової допомоги. Також направляти депутатські звернення до медичних установ з проханням забезпечити безкоштовне лікування малозабезпеченим громадянам.

Були звернення що стосувалися отримання групи з інвалідності, через нашу бюрократичну систему люди вимушені збирати безліч довідок та стукатися в численні двері щоб отримати законне право на соціальні пільги та економічний захист від держави. Справи по цій проблемі особисто передала відповідальним у місці чиновникам.

Також підтримала добру справу до Великодня, разом з Асоціацією інвалідів у Миколаївському районі будемо пригощати пасками та крашанками людей, які потребують особливої уваги та допомоги.

Роботи накопичилося багато в окрузі за той час поки була на майдані, будемо робити все послідовно, сподіваюся, що місцева влада буде цьому сприяти».

фото (7)фото (3)фото (6)фото (8)

 

Теги: , , , ,